Hotel Petal

Me pamje mbi bregdetit të bukur të gadishullit “Strimonikos” dhe afërsisë pakrahasueshëm në plazh
i kënaqur që ju mirëpresim në një nga turistët miqësor
Pjesë të Greqisë me shumë mundësi rekreative.
Petalo, një fjalë që ju kurrë nuk kanë dëgjuar më parë, do të thotë patkua. nëse
Sy rreth e rrotull këtu, malet si një patkua qëndrojnë pikërisht në zonën tonë
dhe plazhi merr këtë formë.
Gadishulli ynë Strimonikos kështu.

Petalo është 0 metra nga plazhi dhe 400 metra nga qendra, kështu që nuk
tani për pazar dhe argëtim.
Të gjitha apartamentet janë të përditësuara.
Apartament juaj është termo izoluar dhe të pajisur me dy krevate (një Doppelbett
und a Einfach Bett) ortopedike, për relaksim maksimal dhe gjumë qetësues.
Natyrisht, me banjo, aneks kuzhine, T.V., ajer te kondicionuar dhe parkim.
Relax dhe gëzojnë në ballkon këndshëm momentet.
Ejani në një udhëtim me hënë.
Për një pushim të relaksuar, hoteli ynë është 400 metra nga qendra ku ka shumë shumë tregtare dhe argëtuese vende.
shëtitore ynë në qendër që lë një risjell fortë Beverly Hills me duart e saj, ju gjithashtu do të ju frymëzojnë.
Hoteli jonë është e vendosur me pakrahasueshëm afër, pikërisht në plazh. Front plazh kështu këmbët tuaja.
E “Petalo” ofron një atmosferë të qetë, Bequämlichkeit dhe qetësi për Serene, relaksuese, pushime të paharrueshme, dhe kjo është gjithashtu ende i ulët.
Vizitoni një nga zonat më të bukura të Greqisë, e “Strimonikos” Gadishullit me një plazh pothuajse të pafund.
Po ! Ashtu si një patkua (Petalo) i rrethuar malet e nivelit tonë dhe ne shpresojmë se Petalo do t’ju sjellë Gëzuar festat.

EN: Greece Asprovalta Hotel Accommodation Rooms Apartment
EL: Ελλάδα Ασπροβάλτα Ξενοδοχείο Διαμέρισμα Δωμάτια Διαμονή
DE: Griechenland Asprovalta Hotel Unterkunft Zimmer Wohnung
RU: Греция Аспровальта Отель Пребывание Комнаты Апартаменты
CZ: Řecko Asprovalta Hotel Ubytování Pokoje Apartmán
BG: Гърция Аспровалта Хотели Настаняване Стаи Апатамент